Rungtynės: Sporto fėja vs Bier Garten (3:2)

,,Sporto Fėja" laimėjo bronzą prieš ,,Bier Garten"

Gegužės 31 d. 18:30 val. Kauno technikos profesinio mokymo centre sustiko komandos: ,,Sporto Fėja" (šeimininkai) ir ,,Bier Garten" (svečiai) kovoje dėl bronzos. Po permainingos ir nenuspėjamos kovos pergalė atiteko ,,Sporto Fėjos" komandai, rezultatu - 3:2.

Rungtynės prasidėjo ,,Bier Garten" komandos padavimu, po kurio svečiai kurį laiką sėkmingai veržėsi į priekį (rez. 3:5; 8:10; 11:13; 14:17). Tačiau ,,Sporto Fėja" į kėlinio pabaigą spurtavo ir išsiveržė į priekį (rez. 19:17). Svečių komanda nepasidavė ir taip lengvai nenusileido (rez. 21:19), bet visgi lemiamus taškus iškovojo ,,Sporto Fėja". Seto pabaiga - 25:23 (1:0).

Antrojo kėlinio pradžioje iki 6-ojo taško komandos žaidė taškas į tašką, kol užsispyrusioji ,,Bier Garten" komanda nepradėjo veržtis pirmyn (rez. 6:9; 8:13; 10:17). ,,Sporto Fėjai" nebuvo lengva atremti priešininkų stiprius smūgius, nors blokuotų mušimų ir jie negailėjo. Seto pabaiga - 17:25 (1:1).

Trečiasis kėlinys buvo tiesiog triuškinantis. Rodės, kad ne tik ,,Bier Garten" patikėjo savo pergale, bet ir šeimininkų komanda prarado viltį. Ypač pasižymėjo svečių komandos žaidėjas R.Masiulionis, kuris šiame sete komandai pelnė daugiausiai taškų. Rezultatas - 10:25 (1:2).

Ketvirtasis kėlinys ir vėl buvo netikėtas. Dar praėjusiame sete sutriuškinta ,,Sporto Fėja" driokstelėjo priešininkams atsakomąjį smūgį ir parodė kiek dar komanda turi parako. ,,Bier Garten" jau negelbėjo nei atlikti keitimai. Seto baigtis - 25:16 (2:2).

Paskutinysis kėlinys buvo kvapą gniaužiantis. Dar iš pradžių žaidimo vairą savo rankose laikiusi šeimininkų komanda (rez. 3:1; 8:2) savo pranašumą greitai prarado (rez. 10:4; 10:9; 13:13). Aikštelėje tvyrojo didžiulė įtampa, tačiau lemiamus rungtynių taškus padėjo išplėšti Eduardas Norkus, taip užbaigdamas rungtynes džiaugsmingai - 15:13 (3:2).