Rungtynės: VDU ŽŪA vs KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“ (0:3)

VDU ŽŪA52231217

KSM Startas ‒ „Heksa ‒ 2“75252525

KSM Startas Heksa-2 lengva pergalė prieš VDU ŽŪA komandą.

Sausio 24 dieną VDU ŽŪA sporto salėje įvyko moterų ,,dailiosios'' B lygos varžybos. Į svečius VDU ŽŪA komanda priėmė „KSM Startas – Heksa 2“. Po trijų kėlinių pergalė atiteko svečių ekipai 0-3 Rungtyniu pradžoje į priekį išsiveržė VDU ŽŪA merginos. „KSM Startas – Heksa 2“ panelių žaidime matėsi baimė merginos tarsi bijojo kamuolio ir nesugebėjo dirbti pasaugoje. Tuo naudodamosios šeimininkių komandos merginos ir toliau tolo nuo savo varžovių. Sporto mokyklos komandos trenerės pastabos pasakytos per minutinę pertraukėlę tarsi pakeitė visiškai komandą panelės tuoj pat susimėmė pasivijo ir aplenkė savo varžoves. Tuo negalėdmas patikėti VDU ŽŪA treneris tarsi nuleido rankas. „KSM Startas – Heksa 2“ – merginos laimi setą (23:25) Rungtynėms įpusėjus „KSM Startas – Heksa 2“ – merginos tiesiog šovė į priekį (1:15) toks atotrūkis buvo didžiulis smūgis VDU ŽŪA komandai. Greitas setas baigėsi svečių ekipos naudai (12:25) Rungtynių pabaigoje – trečiame sete <...>