viso1 setas2 setas3 setas4 setas
La Vita Volley9424232522

LSMU9126251525

Permaininga „LSMU“ ir „La Vita Volley“ kova

Vasario 06 d. 19:00 val. LSMU VA Sporto rūmų salėje susitiko dailiosios lygos atstovės: „La Vita Volley“ (namai) ir „LSMU“ (svečiai). Po keturių setų nugalėjo „LSMU“ komanda – 1:3 (24:26 23:25 25:15 22:25).   Prasidėjusi apylygė kova (4:4) pirmajame sete greitai buvo nutraukta „LSMU“ 7 taškų spurto (6:12). Tačiau „La Vita Volley“ tinklininkės neatsiliko ir priešininkės greitai buvo pavytos (14:17) bei aplenktos atlikus 5 taškų spurtą (19:17). Setui artėjant link pabaigos abiejų komandų varžovės vis aršiau kovojo dėl kiekvieno kamuolio galinčio atnešti lemiamą tašką (18:21 21:22 24:23). Galiausiai seto metu sumaniai „LSMU“ trenerio E. Vyskupaičio išnaudotos abi minutės pertraukėlės ir atliktas keitimas atsipirko – „LSMU“ pelnė likusius taškus ir laimėjo setą rezultatu 24:26 (0:1) o treneris gyrė žaidėjas: „Šaunuolės! Va šitaip reikia žaisti“.   Antrasis setas nepateikė didesnių staigmenų <...>