Rungtynės: Akademijos „Pilėnai“ vs Naktis (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Akademijos „Pilėnai“84172513254

Naktis982517251615

Po penkių setų kovos Akademijos „Pilėnai“ nusileidžia „Naktis“ ekipai

Gruodžio 10 dieną 19:15 Aleksandro Stulginskio Universiteto sporto salėje vyko „Žalių“ D lygos rungtynės. Kurių metu susitiko Akademijos „Pilėnai“ ir „Naktis“ ekipos. Pirmasis kėlinys parodė kaip kovingai nusiteikusi svečių ekipa. Pasinaudodama prasta gynyba svečių komanda demonstravo gerą puolimą viso seto metu. Setas baigėsi šeimininkų pralaimėjimu. (17:25) (0:1) Antrasis kėlinys apvertė viską aukštyn kojom. Atrodė jog apsikeitus pusėmis už tinklo pasikeitė ir žaidėjų sugebėjimai. Klaidų neišvengta tačiau jos buvo daromos jau kitos komandos. „Nakties“ komandos blokai gelbėjo komandą nuo sutriuškinimo. Bet geras Akademijos „Pilėnų“ 4 (A.Kazlauskas) ir 5 (L.Vilaniškis) numerių žaidėjų susižaidimas leido komandai laimėti šį setą. (25:17) (1:1) Trečiasis setas pareikalavo didelių abiejų komandų pastangų. Žaidimas vyko taškas į tašką kol galiausiai svečių komanda atitrūko. Taškų skirtumas laikėsi maždaug penkiais taškais <...>