Rungtynės: KSM Startas ‒ „Heksa“ vs Cukrainis (3:0)

KSM Startas ‒ „Heksa“75252525

Cukrainis59191921

KSM Startas – „Heksa“ laimėjo prieš Cukrainis

Š. m. gruodžio 19d. V. Kudirkos vidurinės mokyklos sporto salėje moterų Dailiosios A lygos varžybose susitiko KSM Startas – „Heksa“ ir Cukrainis. Po gana įtemptos trijų setų kovos pergalė atiteko šeimininkių komandai rezultatu 3:0. Rungtynėms prasidėjus lyderio poziciją užėmė KSM Startas – „ Heksa“ ekipa (9:4). Sunkiai tačiau Cukrainio komanda priešnosi (13:12). Kauno sporto mokyklos auklėtinės net nemėgino pasiduoti ir dovanoti pergalės priešininkėms. Seto pabaiga 25:19 (1:0). Antrasis kėlinys prasidėjo Cukrainio pirmavimu (7:9) tačiau lyderio pozicijos ilgai išlaikyti nesugebėjo. J. Virbickienės treniruojama „Heksos“ komanda kėlinio pabaigoje ėmė spurtuoti ir taip išpešė seto pergalę 25:19 (2:0). Paskutiniame lemiamame kėlinyje abiejų komandų žaidimas buvo apylygis beveik visą setą (4:4 7:7 10:10). Antroje seto pusėje iniciatyvos ėmėsi Kauno sporto mokyklos auklėtinės (21:16). Nors Cukrainio ekipa priešinosi <...>