Rungtynės: Kauno technikos kolegija vs Sporto fėja (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Kauno technikos kolegija101252125219

Sporto fėja1061925222515

Sporto fėjos pergalė prieš Kauno technikos kolegijos ekipą

Gruodžio 20 dieną KTK sporto salėje įvyko KTML C lygos varžybos kur jėgas išbandė "KTK" ir "Sporto fėjos" ekipos. Po penkių gana ilgų kėlinių pergalė atitenka svečiams  - "sporto fėjos" komandai 2-3 Varžybos prasideda Kauno technikos kolegijos vaikinų proveržiu (8:5; 15:8). Sporto fėjos ekipa pradeda susižadimą ir vejasi savo priešininkus (20:15). Toks žadimas trunka neilgai nes KTK vaikinų ekipa demostruoja kad tikrai nori pergalės taip laimėdami kėlinį (25:19) 1-0 Antrasis kėlinys tampa kiek daugiau įtemptas. Čia demostruoti savo jėgas pradeda svečiai - Sporto fėja (4:8; 5:12). Nors kolegijos vaikinai ir prisiveja priešininkus (16:19; 20:23) tačiau kelios klaidos šeimininkams lėmė kėlinio baigtį ne jų naudai (21:25) 1-1  Trečiame kėlinyje žaidimas tampa apylygiu nes komandos susižaidžia ir kovoja dėl kiekvieno kamuolio (9:9; 13:12). Tiek svečių tiek šeimininkų puolimas atsispindi ir švieslentėje (19:17; 22:22). Sporto fėjos ekipa suklysta gynyboje ir taip atiduoda pergalę salės šeimininkams (25:22) 2-1 Ketvirtame sete žaidimas mažai kuo skiriasi nuo trečiojo <...>