Rungtynės: Tinklo inžinerija vs Kauno technikos kolegija (3:1)

Išlikimo rungtynėse dėl patekimo į „B“ lygos ketvirtfinalį „Tinklo inžinerija“ nukovė „KTK“ ekipą

Kovo 21 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre dėl patekimo į  "B" lygos ketvirtfinalį susitiko dvi komandos: "Tinklo inžinerija" (Žalių "D" lyga 2 vieta) ir "KTK" (B lyga 8 vieta). Po keturių setų kovos, pergale džiaugėsi Žalių D lygos komanda rezultatu 3:1

Pirmasis setas prasidėjo komandų "apsižvalgymu" aikštelėje. Komandos taškais keitėsi be jokio užsidegimo (3:3; 9:8; 11:11). Tačiau po tariamojo apšilimo šeimininkų komanda neženkliu skirtumu išsiveržė į priekį (16:14). Šis proveržis didėjo komandoms žaidžiant (21:18). Ties čia sustojus "KTK" ekipai priešintis, "Tinklo inžinerija" laimi setą 25:18

Antrame sete vyko atkakli kova, komandos buvo užsidegusios žaidimu (4:5; 9:14). Nors svečių ekipa pirmavo, tačiau toks džiuginantis žaidimas jų pusėje truko neilgai, vaikinai atsipalaidavo ir "Tinklo inžinerijos" duetas D.Kibirkštis ir J.Kneizevičius tuo pasinaudodami išvedė komandą į priekį (18:16). Nors KTK vaikinukai dar mėgino pasipriešinti, tačiau nuleido rankas ir leido priešininkams laimėti setą 25:19

Trečiame sete lyderių poziciją užsiėmė svečiai (3:8). KTK vaikinai susikaupė ir rodė, kad gali puikiai gintis ir užpulti priešininkus. Varžybos rutuliojosi link ketvirto seto, nes KTK vaikinukai tiesiog siautėjo aikštelėje (8:15). Nors kapitonas "Tinklo inžinerijos" ir paėmė minutines pertraukėles, tačiau jos nepadėjo (18:24). Paskutinis taškas buvo pelnytas "KTK" ekipos vaikinukų. Rezultatu 20:25 kėlinį laimi svečiai.

Ketvirtas setas buvo karštas. Komandos rodė savo meistriškumą aikštelėje (10:10). Tačiau šeimininkai taškas po taško pradėjo tolti nuo priešininkų ir įgijo nedidelę persvarą(16:13). "KTK" vaikinukai nepasidavė, tačiau Ž.Jonikaitės servai jiems buvo neįveikiami. Taip šeimininkų komanda besiveržianti į priekį užsitikrino šių rungtynių pergalę rezultatu 25:18

Nugalėtojai labai džiaugėsi pergale ir su nerimu lauks ketvirtfinalio dvikovos su stipriausia B lygos komanda Kauno TMPC. Bus labai įdomu išvysti šių komandų akistatą.