Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: RIO Arena vs Marito (3:0)

 viso1 setas2 setas3 setas
RIO Arena77272525
 
Marito61251719


RIO Arena

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Benas Rimša10000001
Justinas Laurinavičius2130130022
Laurynas Latvys1010630014
Lukas Oleškevičius303031005
Ovidijus Vaškevičius40011004
Rapolas Beržinis81023008
Simonas Steponaitis0000100-1
Steponas Narvydas41005000
Valentinas Lekavičius
 7763013170053

Marito

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Aivaras Zubavičius
Andrius Lauraitis30111003
Darius Kristauskas
Darius Tamošaitis802013006
Giedrius Gylys20102000
Jaunius Juozas Mikštas
Justinas Čiučelis
Linas Petravičius1852480019
Mindaugas Mikalauskas92109002
Paulius Laurinavičius
Paulius Valaitis
Pavelas Petrovas
Ramūnas Stašionis51004002
Voldemaras Lauraitis00000000
 618256270032
Puslapis peržiūrėtas: 820

Komentarai