Rungtynės: KTU vs KSM Startas ‒ RIO Arena (0:3)

KTU62192320

KSM Startas ‒ RIO Arena75252525

,,KTU'' nepasipriešino ,,KSM Starto ‒ RIO Arenos'' eikipai

Vasario 5d. 20:30 val. Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko aukščiausios A lygos rungtynės. Jėgas surėmė aikštelės šeimininkai "KTU" ir svečių teisėmis atvykusi ,,KSM Startas - RIO Arena’’. Po trumpų bet įtemptų varžybų pranašumą prieš varžovus pavyko įrodyti ,,KSM Startui – RIO Arenai‘‘ rezultatu 0:3. Pirmasis kėlinys nuo pirmųjų minučių buvo kupinas įtampos. Komandos iki pat seto vidurio aršiai kovojo dėl kiekvieno taško (rez: 2:3; 6:7; 11:13; 15:15). Žaidimui įpusėjus ,,KSM Startas – RIO Arena‘‘ ėmė naudotis ,,KTU‘‘ daromomis klaidomis ir taip veržėsi į priekį. Atsiplėšė nuo varžovų nedideliu skirtumu (16:19) tačiau tai ,,KTU‘‘ šiek tiek išbalansavo. Šeimininkai pastebėję kad laikas vis senka o susikoncentruoti nebepavyksta darė pertraukėles. Tačiau ir šios nepadėjo pelnyti norimo rezultato. Svečiai užbaigė pirmąjį setą – 19:25 <...>