viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno TPMC9225172525

Vitameda7512252018

KTML „B“ lygos ČEMPIONAI ‒ Kauno TPMC komanda!

Balandžio 21d. dieną paaiškėjo stipriausia KTML "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komanda. Ja tapo ir tuo pačiu "kelialapį" į kitų metų Aukščiausios "A" lygos pirmenybes iškovojo Kauno TPMC komanda. Ji po atkaklios kovos serijoje iki dviejų pergalių iškovoje pergales prieš "Vitamedos" vyrukus. Pirmame sete startavo Kauno ,,TPMC‘‘ (šeimininkai). Atkakliai nusiteikę komandos tinklininkai žaidimą nieko nelaukdami pradėjo aršiai. Pirmuosius taškus komanda susižėrė ACE‘ų karaliumi pramintu Gyčio Tuskos nuopelnu. Kuo toliau tuo labiau nuo šeimininkų tolo ,,Vitameda‘‘. Pastaroji komanda atrodė išsikoncentravusi nuo pat pradžių labai sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tačiau net ir po pasiimtų minutinių pertraukėlių ,,Vitamedai'' (svečiai) taip ir nepavyko pasistūmėti rezultate tad be didelio vargo setą užbaigė Kauno ,,TPMC‘‘ ekipa rezultatu 25:12 <...>