Rungtynės: Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“ vs Alytaus „Dzūkija“ (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“1042517252314

Alytaus „Dzūkija“981425182516

„TOP sport“ Lietuvos vyrų salės tinklinio čempionato 1 lyga. Alytaus tinklininkų sunki pergalė išvykoje (VIDEO)

2018-12-02 Joniškyje vyko dar vienos „TOP sport“ Lietuvos vyrų salės tinklinio čempionato 1 lygos rungtynės kuriose susitiko šeimininkai Joniškio "Joniškio baldai-Vidrena" bei svečiai  - Alytaus "Dzūkija". Po įtemptos 5-ių setų kovos svečiai išnešė sveiką kailį rungtynėse pasibaigusiose rezultatu 3:2. Rungtynės prasidėjo šeimininkų spaudimu nuo pirmųjų minučių ir jau iki pirmosios minutės pertraukėlės pirmavo 14:2. Kiek apsitarę Dzūkai kilo į mušį ir rungtynės ėmė vystytis kiek dinamiškiau taškus rinko abi komandos tačiau šeimininkai išlaikė atotrūkį ir laimėjo pirmąjį setą rezultatu 25:14. Antrąjį rungtynių setą komandos pradėjo apylygiai tačiau po keletos puikių Deimanto Jarmalavičiaus smūgių šeimininkai kiek susvyravo ir svečiai ėmė rinkti taškus švieslentei rodant rezultatą 11:6 šeimininkai buriasi pasitarimui po jo žaidimas kiek stabilizuojasi ir rezultatas tampa apylygis <...>