Rungtynės: Blokada vs Laumetris ‒ 2 (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Blokada1022522251416

Laumetris ‒ 21001525212514

„Blokada“ laimėjo prieš „Laumetrį-2“

„Blokada“ laimėjo prieš „Laumetrį-2“ Šiandien lapkričio 23 dieną TPMC sporto salėje įvyko B lygos varžybos. Akistatoje susitiko „Blokados“ ir „Laumetris-2“ komandos. Po penkių setų laimėjo – „Blokada“ 3-2 Varžyboms prasidėjus lyderio poziciją užsiėmė „Blokados“ ekipa. Nors svečiai ir mėgino priešintis tačiau pasimetimas buvo didžiausias jų priešas. Seto pabaiga (25:15) 1-0 Varžyboms tęsiantis akistata tarp šių komandų tik aštrėjo. Tiek viena tiek kita komandos įsižaidė ir pradėjo demonstruoti savo „namų darbus“ kuriuos geriau šiame kėlinyje atliko „Laumetris – 2“ ekipa. Kėlinio baigtis (22:25) 1-1 Trečiame mačo kėlinyje varžybos pasiekia kulminaciją. Žaidimas vyksta taškas į tašką ir nusileisti nei viena ekipa net nesiruošia. Tačiau kritinią akimirką kada atrodo viskas pastatyta ant kortos „Laumetrio-2“ pripažįsta šiame kėlinyje pralaimėjimą (25:21) 2-1 Tačiau po pertraukos vėl įsižiebia tikra kova. Nors tai  trunka tik kelis kėlinio taškus <...>