Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: La Vita Volley vs LSU (1:3)

LSU komanda moterų „Dailiosios“ lygos bronzos medalių laimėtoja!

LSU komanda moterų „Dailiosios“ lygos bronzos medalių laimėtoja!

Moterų "Dailiosios" lygos Mažąjame finale kovėsi LSU ir La Vita Volley ekipos. Kova nuo pat pirmų taškų vyko labai atkakliai, nes abi komandos rodė didelį norą laimėti medalius. Rungtynes geriau pradėjo LSU komanda, kuriai sekėsi efektyviau žaisti puolime ir pirmauti rezultatu 8:3 ir 19:11. La Vita Volley komanda yra suburta iš patyrusių žaidėjų, kurios išlieka ramios nepaisant neigiamo rezultato. Ramybė ir buvo vienas iš faktorių, kuris padėjo spurtuoti antroje seto pusėje ir vytis nutolusias varžoves, 16:20 ir 21:23. LSU tinklininkėms užteko sukaupto pranašumo ir užtikrintumo seto pabaigoje, kuris laimėtas rezultatu 25:22.

Antro seto pirma pusė apsivertė aukštyn kojomis ir šįkart jau La Vita Volley ekipa gerai puolusi pirmavo nuo seto pradžios rezultatu 10:6 ir 16:11. Studentėms pavyko pristabdyti įsibėgėjusias varžoves ir išlyginti rezultatą 19:19. Seto pabaiga vyko taškas į tašką ir įtemptą trilerį laimėjo LSU komanda rezultatu 26:24.

Trečias setas vėl prasidėjo geru La Vita Volley ekipos žaidimu, gera gynyba leido pirmauti viso seto metu 10:2, 18:8, 24:16 ir setas laimėtas 25:19. LSU komanda seto metu padarė net 13 klaidų ir norint laimėti rungtynes tai turėjo pasikeisti.

Ketvirtajame sete La Vita Volley kontroliavo žaidimą pirmaudama rezultatu 6:2, 12:7, 15:11, 19:16 ir 21:17. Tačiau nuostabią atkarpą sužaidusios LSU tinklininkės laimėjo atkarpą 6:0, išsiveržė į priekį rezultatu 23:21 ir buvo visiškai neaišku kas laimės. Taškas varžovėms leido atsiimti padavimą prie rezultato 22:23, vėliau užtikrintai du taškus laimėjo LSU komanda, laimėjo setą bei rungtynes rezultatu 3:1 ir galėjo džiaugtis sezone finišavusi trečioje vietoje.

LSU komandoje visos merginos puolime rinko taškus, kamuolius skirstė Laura Simanavičiūtė, o naudingiausia Mažojo finalo rungtynių žaidėja buvo pripažinta LSU komandos libero žaidėja Jurgita Petkutė.

Puslapis peržiūrėtas: 2154

Komentarai