Rungtynės: Vitameda vs Laumetris ‒ 2 (2:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Vitameda1072525212511

Laumetris ‒ 21042716252115

Laumetrio 2 ekipa palaužia Vitamedos vyrų komandą

Sausio 10 dieną Kauno RIO arenoje susitiko B lygos komandos: Vitameda (namų ekipa) ir Laumetris 2 (svečiai). Varžybų nugalėtojas paaiškėjo tik po 5 kėlinių kuriuos rezultatu 2-3 laimėjo Laumetrio 2 ekipa. Pirmas kėlinys prasidėjo lygia kova tačiau tuoj pat susikaupimą pradėjo demonstruoti Vitamedos ekipa. (9:6) Laumetrio 2 startas buvo gana išsiblaškęs ir sunkiai sekėsi žaisti tačiau kėlio viduryje sugebėjo išlyginti rezultatą (15:15) Kėlinio antroje pusėje žaidimas klostėsi tolygiai (20:20; 23:23) tačiau lemimi taškai atitenka Laumetrio 2 ekipai. (25:27) 0-1 Antrame kėlinyje didesnis susikaupimas jautėsi Vitamedos komandos pusėje. (12:7). Netiketa pirmojo seto pergalė namų komandos varžovus tarsi pakylėjo tačiau per anksti patikėti pergale buvo klaidinga (21:14). Vitameda išlygina setų rezultatą (25:16) 1-1 Trečias setas buvo kova taškas į tašką. Nenusileido nei viena ekipa (7:7; 16:18). Laumetrio 2  komanda pradėjo tinkliau žaisti <...>