viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Sporto fėja1122524242514

Blokada1062326261516

„Sporto fėja“ po dramatiškos kovos turėjo pripažinti „Blokada“ komandos pranašumą.

Gruodžio 11d. 20:00val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko B lygos rungtynės tarp šeimininkų „Sporto fėja“ ir svečių „Blokada“ komandų. Pergalę po permainingos ir atkaklios kovos šventė svečiai Blokados ekipa. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai (6:10) bet greitai atsitiesę aikštelės šeimininkai atstatė pusiausvyrą pirmoje seto dalyje (13:13). Nors pirmo kėlinuko pabaigoje „Sporto fėja“ pirmavo (22:18) charakterį pademonstravę „Blokada“ komanda sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (22:23). Tačiau po paprašytos minutės pertraukėlės be klaidų sužaidę aikštelės šeimininkai laimėjo pirmąjį setą rezultatu (25:23). Antrojoje susitikimo dalyje geriau startavo „Sporto fėja“ (11:6). Nors svečiai sugebėjo beveik visiškai panaikinti turėtą deficitą (14:13) aikštelės šeimininkai dar kartą pabėgo toli į priekį ir atsidūrė vos per 2 taškus nuo laimėto ir antrojo seto (23:16). Tačiau <...>