Rungtynės: Vytauto Didžiojo universitetas vs Jonavos „Aušrinė ‒ Titmaras“ (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
Vytauto Didžiojo universitetas0171719

Jonavos „Aušrinė ‒ Titmaras“0252525

''VDU'' nepasipriešino Jonavos ''Aušrinės ‒ Titmaro'' komandai

Gruodžio 19 dienos vakare vykusiose rungtynėse sėkmė lydėjo svečių komandą ''Aušrinė - Titmaras'' . Merginoms pavyko išplėšti pergalę prieš ''VDU'' (šeimininkės) varžoves rezultatu 0:3.Pirmąjį setą gerai startavusi ''Aušrinės - Titmaras'' nepaleido savo pranašumo visame sete. Intensyvus žaidimas (9:9; 11:12) ir eigoje susilpnėjusi gynyba ''VDU'' komandą privertė išnaudoti visas minutines pertraukėles tačiau situacija ir po jų mažai keitėsi. ''Aušrinės - Titmaro'' komandos merginos ir toliau veržėsi pirmyn demonstruodamos komandinį žaidimą. Šioms setą pavyko užbaigti 17:25 rezultatu.Antrąjį setą namų komanda pradėjo kur kas energingiau o tai kiek sutrikdė varžoves. Abi merginų komandos ilgai kovojo dėl taškų ir žaidė kone taškas į tašką (11:12; 13:15). Šio seto rezultatyviausios žaidėjos buvo E.Šernaitė ir A. Stankevičiūtė (VDU) dailiais padavimais ir atakomis besistengiančios įveikti ''Aušrinės - Titmarą''. Visgi <...>