Rungtynės: Nutpa vs LSMU (0:3)

Nutpa0232223

LSMU0252525

LSMU išlieka lyderiais MIX lygoje

Šiandien gruodžio 1 d. susitiko Nutpa prieš nenugalimuosius LSMU. Rungtynės baigėsi dar viena LSMU pergale 0:3. Pirmus du setus LSMU komanda nė karto neleido Nutpai išsiveržti į priekį ir visuomet laikė persvarą kartais surinkdami net po 5 taškus iš eilės be atsako.Trečiojo seto metu Nutpa prisikėlė antram kvėpavimui ir setą pradėjo rezultatu 7:0 tai itin palaužė LSMU komandą kadangi į kiekvieną jų surinktą tašką būdavo Nutpa komandos atsakas - 8:2 9:3 tačiau surinkusi 20 taškų svečių komanda išseko o galbūt jiem sutrukdė laiku paimta komandos trenerio Prano Mockaus minutės pertraukėlė. Padrąsinantys žodžiai įkvėpė LSMU komandą patikėti savimi vėl iš naujo ir atsižaisti surenkant 6 taškus be atsako 20:19 čia universiteto komandos ryžtas neišblėso ir sukaupę visas jėgas užbaigė setą rezultatu 23:25 įrodydami kodėl jie turnyrinėje lentelėje yra pirmi.Po varžybų buvo pakalbintas Nutpa komandos narys Saulius Mazūras teigė <...>