Rungtynės: Dainava vs Važiuojam Džesika (0:3)

,,Dainava'' neįstengė pasipriešinti ,,Važiuojam Džesika'' komandai

Lapkričio 9 dieną, KTPMC sporto salėje vyko ,,Žalių'' D lygos grupinių varžybų pirmasis turas. Jėgas išbandė ,,Dainava'' bei svečių teises gavusi ,,Važiuojam Džesika'' komandos. Po trijų setų, pergale džiaugėsi svečiai, rezultatu 0:3.

Pirmasis setas prasidėjo ir pasibaigė ,,Važiuojam Džesika" komandos pranašumu. Pirmosiomis žaidimo minutėmis komandos dar apsimainė keletą taškų, tačiau neilgai trukus svečiai palaipsniui didino taškų skirtumą. Tuo tarpu ,,Dainavai'' sunkiau sekėsi rezultatyviai atakuoti priešininkus. Kėlinys baigėsi ,, Važiuojam Džesika’’ pergale, rezultatu 20:25.

Antrame sete svečių komanda ir toliau ,,Dainavai'' kėlė spaudimą. ,,Važiuojam Džesika'' komandos žaidėjo V. Girčio rengiamoms atakoms šeimininkai neįstengė pasipriešinti. Savo komandai taikliais ir staigiais puolamaisiais smūgiais šiame sete pelnė daugiau nei pusė iš visų surinktų taškų. ,,Važiuojam Džesika" aikštelėje demonstravusi komandinį žaidimą, setą užbaigė rezultatu 18:25.

Trečiasis setas prasidėjo ,,Dainavos'' spurtu (rez.: 4:0). Iš lyderio pozicijos nė neketinanti trauktis ,,Važiuojam Džesika'' ekipa, ilgai nelaukdama susigrąžino prarastus taškus ir įsiveržė į priekį. Setui baigiantis (13:22), komanda atsipalaidavo ir ėmė daryti nemažai klaidų. Tuo pasinaudojusi ,,Dainava'' rinkte rinko taškus ir mažino rezultatų skirtumą (rez.: 14:22; 17:23; 21:24). Visgi, arčiau pergalės esanti komanda pelnė paskutinįjį tašką ir laimėjo šio vakaro rungtynes 0:3 (21:25).