Rungtynės: Pervesk.lt vs NUTPA ‒ 2 (2:3)

Po permainingos kovos, ,,Nutpa'' ekipai pavyko išplėšti pergalę iš ,,Pervesk.lt''

Lapkričio 11 dieną, KTPMC sporto salėje vyko ,,Žalių'' D lygos grupinės I turo varžybos. Rungtynėse susitiko ,,Pervesk.lt'' ir svečių teises gavusi ,,Nutpa - 2'' komandos. Po įtemptų ir permainingų rungtynių, pergalė atiteko ,,Nutpa - 2'' ekipai, rezultatu 2:3.

Pirmame sete, pirmuosius taškus pelnė ,,Nutpa - 2'' varžovų klaidų sąskaita. Tačiau ilgai laukti neteko. ,,Pervesk.lt'' spurtavo 6 taškų atkarpą ir išlygino rezultatus (rez.: 3:7; 8:8). Tuo tarpu svečių komanda išsiblaškė, atremiant priešininkų atakas, trūko komandinio susižaidimo. Tiek viena, tiek kita komanda darė nemažai klaidų, tačiau itin gerai sekėsi atremti priešininkų atakas ,,Pervesk.lt'' žaidėjams R. Jankauskui bei B. Prekeriui, kuo negalėjo pasigirti ,,Nutpa - 2'' ekipa. Pirmasis kėlinys sėkmingai baigėsi ,,Pervesk.lt'' naudai - 25:19.

Antrame sete komandoms niekaip nepavyko susitvarkyti su daromomis klaidomis. Ištisa klaidų virtinė lydėjo ,,Pervesk.lt'', kuri labai didelę dalį taškų atidavė ,,Nutpa - 2'' ekipai. Tačiau nepaisant to, namų komandai pasisekė iškovoti ir antrąją pergalė. ,,Nutpa - 2'' lemiamą akimirką nepavyko sėkmingai atmušti kamuolio, tad paskutinis taškas atiteko ,,Pervesk.lt'' komandai. Setas baigėsi rezultatu 25:22.

Po antrojo chaotiško seto, trečiame komandoms pavyko kur kas apmažinti daromų klaidų skaičių. ,,Pervesk.lt'' iki seto vidurio atliko vos dvi technines klaidas. Tačiau, kuomet ,,Nutpa - 2'' ekipoje pasirodė N. Baltrukonis, varžovams teko gerokai paplušėti. Žaidėjas rezultatyviomis atakomis komandą vedė į priekį. Kad ir kaip stengėsi ,,Pervesk.lt'' blokuoti priešininkų smūgius, ,,Nutpa - 2'' ekipai pavyko susižerti paskutiniuosius seto taškus (rez.: 21:21; 21:25) ir užbaigti kėlinį rezultatu 21:25.

Iki pat ketvirtojo seto vidurio komandos žaidė viena iš kitos klaidų. Rezultatai viso kėlinio metu buvo apylygiai (rez.: 10:9; 16:17), tik žaidimui artėjant į pabaigą ,,Nutpa - 2'' ekipai pavyksta blokuoti ,,Pervesk.lt'' atakas ir padidinti turimų taškų skirtumą (rez.: 19:23).,,Nutpa - 2'' žaidėjui Laimonui Petreikiui pavyko surengti tikslią ataką ir pelnyti lemiamą tašką - taip užbaigė setą 21:25 ir išlygino kėlinių rezultatus 2 - 2.

Po atiduoto trečiojo seto, ,,Pervesk.lt'' visomis išgalėmis stengėsi susigrąžinti prarastą pranašumą, tačiau ,,Nutpa - 2'' ekipa nei kiek nenusileido. Komandoms apsikeitus salės pusėmis svečiams ėmė sektis rinti taškus dar labiau. Pastebėjusi tai, ,,Pervesk.lt'' pasiėmė minutinę pertraukėlę (rez.: 9:11). Tačiau komandai ir po jos, nepavyko rasti tinkamos žaidimo taktikos. ,,Nutpa - 2'' ekipa pergalingai užbaigė šio vakaro rungtynes rezultatu 2:3 (11:15).

Po rungtynių, komandos nugalėtojos kapitonas N. Baltrukonis džiaugėsi nebloga sezono pradžia. Komentavo, jog komanda esanti truputį nesusižaidusi ir prižadėjo, jog ateityje stengsis tobulėti.