Rungtynės: LSMU vs Kauno kolegija (3:2)

Po permainingos kovos LSMU 3-2 įveikė Kauno Kolegiją

Š.m. sausio 16d. LSMU sporto salėje susitiko dvi grupės lyderės LSMU bei Kauno kolegijos komandos.

Po permainingos kovos, rezultatu 3-2 pergalę šventė LSMU ekipa.

Pirmasis setas buvo labai atkaklus bei lygus, LSMU komandai tik pavykdavo išsiveržti į priekį, nieko nelaukdama Kauno kolegijos komanda iškart prisivydavo varžovus, kova tesėsi iki pat seto galo kuriame rezultatas buvo lygus 22-22, tačiau pabaigą užtikrinčiau sužaidė LSMU komanda, kuri laimėjo pirmąjį setą rezultatu 25-22

Antrasis setas buvo labai panašus, tik šį kartą besivejanti jau buvo LSMU komanda, seto gale esant rezultatui 19-20, Kauno kolegijos komanda sužaidė gerą atkarpą ir laimėjo antrąjį setą rezultatu 20-25

Trečiąjame sete jau LSMU komanda demonstravo savo pranašumą, jie seto pabaigoje jau turėjo rezultatą 24-17, bet Kauno kolegijos komandos vyrai susiemė ir sugebėjo priartėti prie varžovų, tačiau po LSMU komandos paimtos minutės pertraukėlės svečiai nepadavė kamuolio į aikštelę ir taip LSMU laimėjo trečiąjį setą rezultatu 25-22

Ketvirtasis setas buvo tikras "nervų karas", LSMU komanda visą setą pirmavo minimaliu skirtumu tačiau seto pabaigoje esant rezultatui 21-20, Kauno kolegijos komanda pademonstravo, kad jie čia atvažavo tikrai ne pralaimėti ir išplėšė pratęsimą laimėdami ketvirtąjį setą rezultatu 22-25

Penktasis setas prasidėjo LSMU komandos klaidomis, jiems sunkiai sekėsi įsivesti kamuolį, o priešininkai padarė net 3 ace'us pirmoje pusėje, taigi setui įpusėjus Kauno kolegija jau pirmavo rezultatu 3-9, tačiau LSMU vaikinai pademonstravo fantastišką susikaupimą bei darbą tiek gynyboje tiek puolime ir sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti seto rezultatą bei iškovoti pergalę rezultatu 15-12.

Po rungtynių pakalbintas LSMU komandos kapitonas M.Brazauskas sakė: Visų pirmiausia norėčiau padėkoti varžovams už šias sudėtingas rungtynes, manau tikrai daug ko išmokome patys šiose varžybose, o kaip sužaidėme penktąjį setą, tai tiesiog fantastika, manau jau niekas netikėjo, kad galime ištraukti rungtynes, bet komanda puikiai pasidarbavo gynyboje ir žaidėme iki galo, kas manau ir lėmė šių rungtynių pergalę.