Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
Lygos
„TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lyga 2020/2021Aukščiausia A lyga 2020/2021B lyga 2020/2021C lyga 2020/2021„Žalių“ D lyga 2020/2021Moterų „Dailioji“ „A“ lyga 2020/2021Moterų „Dailioji“ „B“ lyga 2020/2021„TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygaAukščiausia A lygaB lyga»C lyga„Žalių“ D lygaMoterų „Dailioji“ A lygaMoterų „Dailioji“ B lyga„TOP Sport“ paplūdimio vyrų tinklinio lyga
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs LSMU (3:2)

Pergalę šventė Kauno kolegija ir jie per žingsnį nuo finalų

Pergalę šventė Kauno kolegija ir jie per žingsnį nuo finalų

Šiandien, Spalio 7d., pirmose B lygos pusfinalio rungtynėse susitiko Kauno koelgija ir LSMU komandos ir jos baigėsi 3:2 (25:20; 20:25; 19:25; 25:14; 15:13)

Rungtynės buvo atkaklios, komandos kovojo dėl kiekvieno taško, Išsiaiškinti nugalėtoją prireikė penkių setų, bet namų sienos padėjo Kauno kolegijai ir jie sugebėjo geriau sužaisti pabaigą ir šventė pergalę.

Po varžybų buvo pakalbintas Kauno kolegijos kapitonas Rokas Sirtautas.

Kokie įspūdžiai apie varžybas?

Įspūdžiai dviprasmiški. Pirmąją rungtynių dalį bandėme atrasti savo žaidimą, dėl to nemažai klydome ir tuo pasinaudoję priešininkai greitai perėmė rungtynių eigą į savo rankas, laimėję du setus iš eilės. Tačiau antroje rungtynių dalyje pavyko atsikratyti įtampos, prie ko labai prisidėjo palaikymas tiek iš susirinkusių žiūrovų, tiek iš komandos draugų. Susitvarkėm žaidimą gynyboje, mažiau klydome ir stengėmės kovoti dėl kiekvieno taško. Labai džiaugiamės, kad komandai pavyko „užsikurti“ svarbiausiais rungtynių momentais ir iškovoti pergalę. Manau tai buvo vienos įdomiausių rungtynių šį sezoną. Nors esam pakylėti emocijų, reikia neužmigti ant laurų ir pasiekti dar vieną pergalę, kad patektume į finalą, o tai bus nelengva, nes rytoj žaidžiame išvykoje, o LSMU salėje šį sezoną laimėti dar nebuvo pavykę.

Ar pavyko įgyvendinti savo žaidimo planą ir kaip vertinate priešininkų žaidimą?

Pavyko tik rungtynių pabaigoje, kai šiek tiek prisitaikėme prie varžovų žaidimo. Sugebėjome tiksliau užsiimti pozicijas gynyboje ir protingiau atakuoti. Labai daug vargome užtvaroje, kur mums daug žalos pridarė LSMU žaidėjas Lukas (Nr. 9), daug kamuolių numušdamas nuo mūsų rankų į užribį. Taip pat priešininkai buvo tik 6, neturėjo atsarginių žaidėjų, ko pasekoje į rungtynių pabaigą manau nuovargis davė savo. Nors ir tikiuosi, kad staigmenų nebus, bet mano nuomone, abi pusfinalio komandos yra lygiavertės ir vertos finalo, tačiau bilietą toliau laimės tik viena. Su nekantrumu laukiame antro susitikimo ir varžovams linkime sėkmės.

Puslapis peržiūrėtas: 207

Komentarai