Rungtynės: Kauno TPMC vs Kauno kolegija (0:3)

Kauno TPMC rezultatu 0:3 nusileido Kauno kolegijos komandai.

Sausio 24d. 18:30val. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko C lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno TPMC ir svečių Kauno kolegijos komandų. Užtikrintą pergalę po trijų setų kovos šventė Kauno kolegijos komanda.

Susitikimas prasidėjo lygia kova (8:8) (13:13), antroje seto pusėje svečių Kauno kolegijos komanda susikrovė 5 taškų pranašumą (16:21), nors aikštelės šeimininkams pavyko sušvelninti atsilikimą iki minimumo (22:23), Kauno kolegijos komanda nepaleido pergalės pirmajame sete ir laimėjo jį rezultatu (23:25).

Antrojoje rungtynių dalyje iniciatyvą nuo pat pradžių perėmė svečiai (4:10), seto eigoje pranašumą didinę kolegijos tinklininkai susikrovė dviženklę persvarą (9:19) ir saugiai laimėjo ir antrąją susitikimo dalį (15:25).

Trečiojo kėlinuko pradžia buvo panaši pirmojo susitikimo daliai, setas prasidėjo lygiai (8:8) (12:12), antroje seto pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir komandos keitėsi pelnomais taškais. Nors atrodė, jog kėlinuko pabaigoje laukia sunkiai prognozuojama seto baigtis (19:20), tačiau tuomet 5 taškus iš eilės pelnę Kauno kolegijos tinklininkai laimėjo ir trečiąją rungtynių dalį ir šventė antrąją pergalę C lygoje.