Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU ‒ 2 vs Naktis (3:0)

LSMU ‒ 2 šventė pirmąją pergalę „žalių“ D lygoje.

LSMU ‒ 2 šventė pirmąją pergalę „žalių“ D lygoje.

 Šiandien, Lapkričio 5 d., LSMU sporto rūmuose susitiko LSMU - 2 ir Naktis komandos ir po trijų setų kovos, pergalę šventė šeimininkų LSMU - 2 ekipa 3:0 (25:18; 25:22; 26:24).

Pirmasis setas prasidėjo kova, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis. Setui einant į pabaigą LSMU - 2 komanda, geriau susitvarkė su įtampa ir išsiveržė į priekį 18:8. Naktis bandė vytis varžovus, bet jau buvo per vėlu. Setas pasibaigė 25:18.

Antrajame sete, vėl nuo pirmų taškų geriau atrodė šeimininkai ir jie setui įpusėjus išsiveržė į preikį 11:6. Naktis neplanavo paleisti ir šito seto ir spurtavo 2:8 atkarpa ir išsiveržė į priekį. Seto pabaigoje vyko atkakli kova, bet svečiai nesugebėjo įmušti taškų, nes šeimininkai nuostabiai gindavo ir patraukdavo neįtikėtinus kamuolius. Setas pasibaigė 25:22.

Trečiajame sete, komandos kovojo taškas į tašką ir nenorėjo pripažinti kitos komandos pranašumo. Jei viena komanda išsiverždavo į priekį, tuojau pat kita ją prisivija. Seto pabaigoje vedę šeimininkai 22:18, nesugebėjo išsaugoti pranašumo ir seto pabaigoje rezultatas buvo 24:24. Visas jėgas išnaudoja Naktis, nebeturėjo, kaip kovoti ir turėjo pripažinti šeiminingų pergalę 26:24.

Puslapis peržiūrėtas: 1358

Komentarai