Rungtynės: KTU vs Alytaus „OCTA“ (0:3)

Alytaus OCTA 3-0 nugalėjo KTU

Š.m. sausio 20d. KTU sporto salėjė vyko Dailiosios Moterų A lygos varžybos tarp KTU bei Alytaus OCTA komandų.

Po 3 setų kovos, rezultatu: 3-0 rungtynes laimėjo Alytaus OCTA komanda

Pirmąjį setą puikiai pradėjo KTU komanda, joms namų sienos ryškiai padėjo išsiveržti į priekį ir seto viduryje turėti pranašumą 16-11, tačiau tai ilgai netruko ir po kelių gerų atkarpų svečių komanda prisivijo savo varžoves ir puikiai sužaidusios seto pabaigą laimėjo setą rezultatu: 23-25

Antrojo seto pradžia jau buvo geresnė svečių iš Alytaus, jos apsipratusios aikštelėje seto viduryje jau turėjo pranašumą 9-15, tačiau KTU komanda puikiai sužaidė atkarpą ir pelniusios 6taškus iš eilės sugebėjo išsiveržti į priekį, bet jų varžovės po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžo su trenksmu ir nebedarydamos savų klaidų laimėjo antrąjį setą rezultatu: 19-25

Trečiąjį setą vėl sėkmingiau pradėjo Alytaus OCTA komanda, jos po truputėlį didino pranašumą, taip neleisdamos priartėti savo varžovėms taip laimėdamos ir trečiąjį setą rezultatu: 21-25

Po rungtynių pakalbinta Alytaus OCTA komandos kapitonė 13nr. J.Margevičiūtė sakė, kad labai džiaugiasi iškovota pergalę ir didžiuojasi savo komandos merginomis, nes žaidimas buvo puikus.