Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Sporto fėja vs Vitameda (0:3)

„Sporto fėja“ turėjo pripažinti „Vitameda“ ekipos pranašumą.

„Sporto fėja“ turėjo pripažinti „Vitameda“ ekipos pranašumą.

Spalio 3d. 20:15val. Rudens "RIO" vyrų taurėje Kauno technikos profesinio mokymo centre susitiko Sporto fėjos ir Vitamedos ekipos. Užtikrinta pergale po trijų setų kovos šventė svečių Vitamedos komanda (11:25; 11:25; 12:25).

Pirmojo seto pradžia prasidėjo apylygiai ir komandos keitėsi pelnomais taškais, tačiau vėliau sėkmingo spurto dėka iniciatyva pirmajame sete į savo rankas perėmė Vitamedos komanda (5:15) ir turėto pranašumo iš savo rankų ne tik, kad nepaleido, tačiau tik dar labiau padidino turėta persvara.(11:25)

Antrajame sete visa žaidimo kontrolė ir vėl priklausė svečiams „Vitameda“ komandai. Jie fantastiškai pradėjo seta ir pelnė 12 taškų be atsako vienu metu persvara buvo šoktelėjusi, net iki 17 taškų (1:18). Seto pabaigoje šeimininkams šiek tiek pavyko stabilizuoti situacija, tačiau, kaip ir pirmam sete analogišku rezultatu setas buvo pralaimėtas (11:25).

Trečiojo seto pradžioje nedidele persvara ir vėl igįjo svečiu ekipa (7:9). Tačiau tuomet Vitamedos komanda palaipsniui pradėjo didinti turėta pranašuma, nors šeimininkai stengėsi, kaip įmanoma laikytis arčiau varžovų ir mažinti atsilikima, bet nepavykus to įgyvendinti panašiu rezultatu, kaip ir prieš, tai buvusius setus laimėjo „Vitameda“ ekipa (12:25).

Puslapis peržiūrėtas: 200

Komentarai