Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Sporto fėja vs Blokada (3:1)

„Sporto fėja“ Rudens „RIO“ taurės turnyre įveikė „Blokadą“

„Sporto fėja“ Rudens „RIO“ taurės turnyre įveikė „Blokadą“

 Rugsėjo 25d. Kauno TMPC sporto salėje šeimininkai "Sporto fėja" komanda įveikė svečius "Blokados" tinklininkus. "Sporto fėjai" tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės, na o "Blokada" patyrė antrąją nesėkme šiame turnyre, ir kolkas po praeito gana sėkmingo "B" lygos sezono dar neįgavo savo formos. 

Pirmasis setas prasidėjo gana apylygiai tačiau vėliau šeimininkai po sėkmingų padavimų šovė į priekį ir gana įtikinamai laimėjo 25:14.

Antrasis setas jau buvo "Blokados" komandos. Jie užtikrinčiau puolė, darė mažiau klaidų ir panašiu skirtumu kaip ir pirmasis setas šventė mažą pergalę 25:16

Trečiame sete kova užvirė iš naujo. Komandos rodė gana lygų žaidimą ir arčiau tikslo buvo "Blokados" komanda, tačiau sužaidusi puikiai paskutinę seto atkarpą pergalę išplėšė "Sporto fėja" 25:23

Na ir paskutiniame sete šeimininkai neleido svečiams perimti iniciatyvos ir rezultatu 25:20 užbaigė pergalingai setą ir tuo pačiu rungtynes 3:1.

Nugalėtojų gretose Lukas Veverskis pelnė 8 taškus, Vilius Aleksandravičius atliko 24 rezultatyvius perdavimus. Pralaimėjusiems Edvinas Krikužas pelnė 16 taškų, Gabrielius Misailovas atliko 36 rezultatyvius perdavimus.

Kaip sake "Sporto fėjos" treneris, jie labai džiaugiasi puikiu startu šiame sezone, kai pavyko nugalėti tokią stiprią komandą, pernai metų B lygos prizininkę.
 

Puslapis peržiūrėtas: 1906

Komentarai