Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs Blokada (2:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Vitameda1012522251910
 
Blokada1062225192515


Vitameda

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Albertas Antonas01110000001
Artūras Mickevičius4200001005
Darius Baltrušaitis4001004001
Kęstutis Bradauskas1110002000
Nerijus Glodenis152000015002
Raimundas Pocius60224005005
Stanislovas Janušauskas9120004006
Žygimantas Kidikas3002002003
 101736700330023

Blokada

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
Alanas Silkinas4311004004
Dainius Stankevičius12220007007
Edvinas Krikužas87020013004
Gabrielius Misailovas5038200800-1
Kęstutis Ranšys8010005003
Paulius Gurauskas90040030010
 1061242900400027
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 2021

Komentarai