Rungtynės: Kauno „RIO Startas“ ‒ 2 vs Raseinių „Lūšis Volley“ (1:3)

„TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos sezono atidarymo rungtynėse Kauno „RIO Staras – 2“ po 4 setų kovos turėjo pripažinti lygos naujokės Raseinių „Lūšis Volley“ komandos pranašumą

Lapkričio 28d. RIO arenoje įvyko pirmosios šio sezono „TOP Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato I lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų Kauno „RIO – Startas 2“ ir svečių Raseinių „Lūšis Volley“ komandų. Po keturių setų kovos, pirmąją pergalę šiame sezone įsirašė šios lygos naujokė Raseinių „Lūšis Volley“ ekipa.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečių „Lūšis Volley“ komanda, kuri netruko susikrauti didelio pranašumo (3:10), nors aikštelės šeimininkams pavyko sumažinti deficitą iki (7:10), dar vieną galingą spurtą atlikusi Raseinių ekipa visiškai perėmė seto kontrolę (10:20) ir užtikrintai laimėjo pirmąją mačo dalį (16:25).

Antrojoje susitikome dalyje geriau startavo jau „RIO Startas – 2“ komanda (12:6), aikštelės šeimininkai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose viso seto metu, o kėlinukui persiritus į antrą dalį įgijo rekordinę persvarą (20:8), taip užtikrintai laimėdami antrąjį setą ir išlygindami rezultatą (25:16).

Trečiojo kėlinuko pradžia prasidėjo lygia ir atkaklia kova (9:9), bet esminis lūžis šiame sete įvyko rezultatui esant (12:13), lygos naujokė Raseinių komandą pelnė, net 7 taškus be atsako (12:20), taip perimdami trečiosios susitikimo dalies kontrolę, bei laimėdami trečiąjį setą (17:25).

Ketvirtojo kėlinuko pradžia buvo analogiška trečiojo seto startui, komandos keitėsi pelnomais taškais, o rezultatas buvo lygus (7:7), nors seto eigoje svečiams buvo pavykę išsiveržti į priekį (8:11) „RIO Startas – 2“ stabilizavo situaciją ir rezultatas vėl tapo lygus (14:14). Lemiamas šio mačo spurtas įvyko švieslentėjė rodant lygų rezultatą (16:16). „Lūšis Volley“ atliko spurtą 3:9, taip laimėdami ir ketvirtąją mačo dalį (18:25). Svečių komanda įsirašė pirmąją pergalę naujajame I lygos čempionate.

Po rungtynių vienas iš Raseinių komandos žaidėjų pasidalino mintimis apie įvykusias rungtynes:

Kas leido pasiekti pergalę šiandienos rungtynėse?

Jaučiasi, kad tai tik sezono pradžia, darome dar daug klaidų, tikimės jog sezono eigoje pavyks gerinti žaidimą. Antrajame sete šiek tiek buvome praradę ritmą, bet smagu jog pavyko stabilizuoti situaciją, bei pergale pradėti naują, debiutinį sezoną.