Rungtynės: Vilniaus universitetas vs Panevėžio sporto centras (3:2)

Vilniaus Universiteto komanda namuose palaužė Panevėžio tinklininkus rezultatu 3:2

Kovo 7 dieną Vilniuje vykusioje TOP Sport Lietuvos vyrų I lygos rungtynėse, jau antrą kartą susitikę Vilniaus Universiteto tinklininkai namuose palaužė Panevėžio SC tinklininkus rezultatu 3:2 (25:19, 29:31!, 15:25, 25:19, 15:10)

Visą pirmąjį rungtynių setą Vilniaus Universiteto tinklininkai atitinkamai rodė savo pranašumą namuose ir setą užbaigė Julius Tumas su 3 ,,Eisais" iš eilės rezultatu 25:19. (1:0)

Vis dėlto, antrasis rungtynių setas pasižymėjo ilgai trunkančia intriga. Nors Panevėžio tinklininkai pirmieji pelnė 25 taškus, antrasis setas tuo nesibaigė. Šio seto metu buvo paprašytos net 4 minutės pertraukėlės ir Panevėžio tinklininkai išloštu setu galėjo džiaugtis tik surinkę 31 tašką (29:31). (1:1)

Trečiajame sete Panevėžio tinklininkai užtikrintai pelnė tašką po taško, neleisdami šeimininkams pasivyti. Nors atrodė, kad 4 Juliaus Tumo ,,Eisai" padės pasivyti svečius, tačiau setą rezultatu 15:25 laimėjo Panevėžio SC sportinkai. (1:2)

Vilniečiai, kaip daugumą varžybų, nepaleidžia priešininkų be 5 setų kovos, tad šeimininkai užtikrintai pasiėmė pergalę šiame sete 25:19. (2:2)

Penktasis rungtynių setas vyko taškas į tašką, tačiau apsikeitus pusėmis (8:6), sėkmė labiau šypsojosi VU sportininkams ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 15:10. (3:2)