Rungtynės: Bukonys vs LSMU (0:3)

Bukonys4518198

LSMU75252525

„Bukonys“ 0:3 nusileido LSMU komandai

Vasario 21d. Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko C lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Bukonys“ ir svečių LSMU. Užtikrintą pergalę po trijų setų kovos iškovojo LSMU tinklininkai. Nors LSMU sėkmingiau pradėjo rungtynes (1:6) aikštelės šeimininkai greitai atstatė pusiausvyra (7:7) tačiau tuomet svečiai LSMU dar karta surezgė spurtą ir atitrūko vėl (9:14) seto eigoje dar labiau savo pranašumą padidinę LSMU tinklininkai laimėjo pirmąją rungtynių dalį (18:25). Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiai (10:10) aikštelės šeimininkams „Bukonys“ buvo pavykę įgyti dviejų taškų persvarą (14:12) bet tada LSMU pelnė penkis taškus iš eilės ir perėmė seto kontrolę į savo rankas (14:17). Svečiai kėlinuko pabaigoje dar labiau padidino pranašumą ir galiausiai laimėjo ir antrąją susitikimo dalį (18:25). Trečioji rungtynių dalis prasidėjo devyniais LSMU komandos taškais iš eilės (0:9) apsukų nemažinę svečiai seto eigoje padidino savo pranašumą (3:16) <...>