Rungtynės: Last Minute vs Sporto fėja & Korys (3:2)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
Last Minute02725152515

Sporto fėja & Korys0292025177

„Last Minute“ pergalė prieš „Sporto fėja & Korys“.

Kovo 16 dieną Kauno technikos  profesinio mokymo centro mažojoje salėje vyko žalių „D" grupės varžybos .Susitiko „Sporto Fėja & Korys" ir „Last Minute" komandos.Pirmajame sete į priekį išsiveržė „Sporto fėja & Korys" komanda.   Tik seto pabaigoje „Last Minute" komandai pavyko šiek tiek prisivyti ir išlyginti rezultatą (23:23) tačiau Sporto fėjos komanda vis pirmavo vienu tašku užbaigdama kėlinį rezultatu (29:27).Antrajame sete į priekį išsiveržė „Last Minute" komanda. Ir toliau  „Last Minute" komanda  pelnė taškus sparčiau nei priešininkai . Nors kėlinio  pabaigoje buvo pelnomi pavieniai taškai„Sporto fėja & Korys" nepavyko uždaryti persvaros ir jie pralaimėjo antrajį setą (20:25).Trečiajame sete stipriau startavo „„Sporto fėja & Korys" komanda kuriai netrūko užsidegimo ir gero komandinio žaidimo . Taip laimėdami 3 setą (25:15).Ketvirtajame sete nors stipriai žaidimą pradėjo „Last Minute" komanda. Priešininkams pritrūko jėgų <...>