Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: University of Tartu (UT) vs Vilniaus Gediminas Technical University (VILNIUS TECH) (1:2)

 viso1 setas2 setas3 setas
University of Tartu (UT)022258
 
Vilniaus Gediminas Technical University (VILNIUS TECH)0252215


University of Tartu (UT)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
3Berit Hiie2015003004
4Brittany Tool2111001003
12Grete Isabel Huik3011001003
6Kairin Tammel12010006006
1Keiti Kruusmann000000100-1
9Lisette Pihor8101003007
5Maike Kadaja2124000400-1
8Triinu-Mai Allingu3222005002
 555301000240023

Vilniaus Gediminas Technical University (VILNIUS TECH)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
7Akvilė Vaškelytė110000400-2
0Erika Lebedevaitė0000000000
16Gabija Kugaudaitė0000000000
3Jovita Bukantytė7112001009
4Karolina Augustinaitė15190000006
2Margarida Almada Pedrosa8201002009
6Maryam Kazemifard0000000000
13Melanija Vasiliauskaitė4001001004
9Sofiia Pavlova2001000003
18Žamilė Jokubauskytė0000000000
 6292050080029
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 87

Komentarai