1Viso: 7
Anonimas  prieš 4088 d.:
This was a fabulous aoitiddn to our Mexico adventure. We bought this hoping we would capture a few good shots over 400 shots and movies at depths of 70 feet. This housing is very easy and simple to use. My only suggestions are get a red filter (everything looks blue the deeper you go), and use the little silica bags to stop fogging. Sometimes the lens area would fog due to battery heat. Simple fix. This is a must have for underwater photos. A GREAT BUY.
Anonimas  prieš 4133 d.:
Review by P. STEIMEL for Rating: It was easy to replace my loose beirnags on cages with this sealed bearing. Not too loose, not to tight never needs adjustment or disassembly to clean. This is the way to go. Note you will need a bottom bracket tool and a crank puller to replace them but it is worth it. The hardest part is figuring out exactly what size you need and exactly which tools you need.
Anonimas  prieš 4182 d.:
rašo:Sveiki visi. Šventės puiku, bet reikia kažką parašyt ir apie temą) Trumpa cittaa apie bandymus pakeisti save ir kitus:“Paradoksali pokyčių teorija” dažniausiai cituojamas straipsnis geštaltinės psichoterapijos literatūroje. Jos autorius Dr. A. Beisser nepaprasto likimo žmogus. Būdamas dešimties metų, jis parašė ambicingą savo gyvenimo planą: dvidešimt trejų Arnoldas norėjo tapti valstijos teniso čempionu, dvidešimt septynerių įgyti mokslų daktaro laipsnį, o apie trisdešimtuosius vesti ir surimtėti. Pirmųjų dviejų tikslų jis pasiekė per dvidešimt ketverius gyvenimo metus. Būtent tada, kai jam buvo dvidešimt ketveri, 1950 metais, jis buvo pašauktas į armiją kaip atsargos karininkas ir ten susirgo poliomielitu. Jis buvo visiškai paralyžiuotas ir likusį gyvenimą beveik 40 metų praleido lovoje ir invalido vežimėlyje. Tačiau negalia nesutrukdė jam aktyviai ir vaisingai gyventi: jis parašė keletą knygų, tapo žinomu psichiatru ir psichoterapeutu, vadovavo klinikai, skaitė paskaitas įvairiuos universitetuose, vedė, nuolat gyveno tarp mylimų ir mylinčių žmonių. Dešimtis metų praleidęs invalido vežimėlyje Arnold Beisser rašė: „Jei kas nors paklaustų, ar aš norėčiau vėl būti fiziškai sveikas, mano pirmasis klausimas būtų: „Ko man reikėtų atsisakyti?“Nors pateikiamame straipsnyje A.Beisser rašo, kad jo pokyčių teorija tarsi tarp eilučių įskaitoma F.Perls darbuose, iš tikrųjų ji išplaukia ir iš jo paties patirčių gyvenant su negalia. Knygoje „Skrydis be sparnų“ (Vilnius, 2004) A.Beisser rašo: „Išmokimas pasiduoti ir priimti tai, ko nepasirinkau, atvėrė man supratimą apie kitokius egzistuojančius pasirinkimus ir naujas patirtis, kurių net nesitikėjau. Tai paradoksalus pasikeitimas. Kai nustojau kovojęs, dirbęs, kad pasikeisčiau, ir atradau būdą priimti save tokį, kokiu tapau, galiausiai supratau, kad tai mane ir pakeitė.“Iš tikro daugelyje dalykų tikslą pasiekiame tada kai nustojame atkakliai jo siekti. Tai galioja bandant užmigti, tapti laimingu ir kitais atvejais, bet negaliu nepastebėti, jog yra daugybė situacijų kai norėdami pasiekti tikslą ar būseną privalome pakelti užpakalį nuo minkštasuolio ir imtis labai konkrečių veiksmų. Pvz. jei nori kad troboje būtų šilta- turiu atsinešti malkų ir užsikurti krosnį. Ir vargu ar čia padės kokia meditacija.Gal svarbiausia skirti situacijas?Vladas
Anonimas  prieš 4188 d.:
Gerai zaidem Evalduk, tiesiog jiem vakar geriau sekesi. Bandysim antram rate jiem ikasti. :d
R.K.
Anonimas  prieš 4188 d.:
Keista kaip su tokiu musu zaidimu mes dar sugebejome su teigiamais kofais (EFF) islipti
EV
Anonimas  prieš 4188 d.:
nieko tokio, tuoj sankaba pasikeisim ir nebuksuosim geras grajus buvo, tik bent jau penki setai galejo buti
Anonimas  prieš 4188 d.:
buksuoja raudondvaris
1Viso: 7