Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Turnyrinė lentelė » Lietuvos pietvakarių tinklinio I lyga

vietakomandataškairungtynėssetaitaškai setuose
visopergalėspralaimėjimailaimėtapralaimėtasantykispelnytapraleistasantykis
1VILNIAUS TTK1555015115,000003952491,58635
2KAUNO KTU156511662,666675114321,18287
3RASEINIŲ KKSC- NORVELITA9431951,800003082801,10000
4SIMNO ĄŽUOLAS973411140,785715315291,00378
5KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS863311130,846154785390,88683
6RIETAVO TINKLINIO KLUBAS66249130,692314574860,94033
7MARIJAMPOLĖS STAT.RITM.-ŽSM45146130,461543664160,87981
8KAUNO MCSM05053150,200003134280,73131