Pirmadienio (12.19) vakarą „LSMU VA“ sporto salėje KTML „A“ vyrų lygos rungtynėse susitiko „Lietuvos sveikatos mokslų universitetas“ (šeimininkai) ir „KCSM“ (svečiai). „LSMU“ namų arenoje jautėsi gerai ir laimėjo varžybas rezultatu- 3:0 (25:18 25:17 25:22)
Pirmajame sete iniciatyvos iš karto ėmėsi šeimininkai. Jie įgijo persvarą kurios nepaleido iki pat seto pabaigos. Svečių trenerė paprašė 2 pertraukėlių bet tai jų neišgelbėjo - setas baigėsi rezultatu – 25:18.
Antrojo seto pradžia žadėjo intrigą. Žaidimas vyko taškas į tašką. Bet „LSMU“ spurtavo 8:0 komanda „KCSM“ liko gerokai jiems už nugaros. Svečiai nebesugebėjo prisivyti priešininkų. Trenerė ėmė dar dvi pertraukėles ir bandė savo auklėtinius nukreipti teisinga linkme tačiau jiems nepavyko susikoncentruoti. Rezultatas po antrojo seto - 25:17.
Trečiasis setas šiose varžybose buvo lemiamas. Šeimininkai pradėję setą 4:0 buvo nusiteikę viską pabaigti čia ir dabar <...>