Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
Turnyrai
"TOP Sport" taurė 2013
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: KTU vs ASU (3:0)

"ASU" neprilygo "KTU" tinklininkėms

"ASU" neprilygo "KTU" tinklininkėms

 Ketvirtadienio (01.17) vakarą, KTU Statybos ir Architektūros fakulteto sporto salėje, KTML Dailiosios lygos rungtynėse susitiko „ KTU“ (šeimininkai) ir „ASU“ (svečiai). Pergalę po trijų setų šventė aikštelės šeimininkės. Rungtynių rezultatas – 3:0 (25:5, 25:22, 25:15).

Pirmasis setas prasidėjo triuškinančiu KTU tinklininkių spurtu. Sužaidusios atkarpą 15:0, jos įgavo keturiolikos taškų pranašumą. ASU tinklininkės buvo visiškai nesusitelkusios, itin prastai gynėsi, nesugebėjo suorganizuoti atakų, o penkis taškus sete pelnė iš kelių nepavykusių varžovių padavimų. Rezultatas – 25:5.

Antrajame sete šeimininkės vėl spurtavo 8:0. Vėliau svečių komandos tinklininkės kiek įsižaidė ir ėmė vytis varžoves. Šeimininkės po lengvo pirmojo seto buvo atsipalaidavusios ir taip leido varžovėms nuolat kvėpuoti į nugarą. Vis dėlto pabaigą geriau sužaidė šeimininkės ir laimėjo setą. Rezultatas – 25:22.

Trečiasis setas naujovių, deja, neatnešė. Nors ASU pradėjo labiau stengtis, jų varžovės nusprendė nebejuokauti ir puikiai organizuodamos atakas, tvirtai skynėsi taką pergalės link. Setas baigėsi rezultatu – 25:15.

Po rungtynių „ASU“ komandos treneris A. Kazlauskas sakė: „Stengiamės kovoti, bet be dviejų pagrindinių žaidėjų buvo sunku „

Šeimininkes į pergalę vedė Ieva Antanavičiūtė pelniusi 13 tšk. bei Vaida Jasiūnienė atlikusi 13 rez. perdavimų ir surinkusi 16 naudingumo balų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Ingrida Milkintaitė pelniusi 7 tšk., Ugnė Veršilaitė pridėjo 6 tšk.

Puslapis peržiūrėtas: 1145

Komentarai