"TOP Sport" taurė 2013

Rungtynės: Kauno kolegija vs Smūgių departamentas (3:0)

Kauno kolegija0252525

Smūgių departamentas0172123

KTML vyrų tinklinio lygoje pirmosiose mažosios taurės pusfinalio rungtynėse pergalę švenčia Kauno Kolegija.

KTML vyrų tinklinio lygoje susitiko Kauno Kolegijos ir Smūgių departamento ekipos. Po 3 setų kovos pergalę iškvojo Kauno Kolegijos vyrai 3:0 (25:17 25:21 25:23). Pirmajį setą tobulai pradėjo šeimininkai Kauno Kolegija kurie išsiveržė į priekį 14:6. Savo namų aikštelę ginantys Kolegijos vyrai čia nesustojo ir puikiu žaidimu nepalikdami jokių šansų Smūgių departamento komandai laimėjo setą 25:17.Antrajame sete Kauno Kolegija taip pat diktuoja savo žaidimą ir setą pradeda 10:8. Vis gi šį kart Smūgio departamentas neketina lengvai pasiduoti ir atkakliai kovoja dėl kiekvieno taško taip išlygindami rezultatą tier 15:15 tačiau šeimininkai pradeda žaisti užtikrinčiau ir spurtuodami 5:0 išsiveržia į priekį 20:15. Po šio spurto svečiams nepavyksta prisivyti priešininkų ir tenka pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 25:21.Trečiajame sete Kauno Kolegijos vyrai pradeda žaisti kaip visiškai kita komanda ir leidžia Smūgių departamento vyrams susikurti 8 taškų pranašumą 8:14. Po minutės pertraukėlės Kauno Kolegijos trenerei pavyksta sutelkti komandą ir kardinaliai pakeisti žaidimą. Po petraukėlės Kauno Kolegija fantastišku žaidimu sugeba sugrįžti iš 8 taškų deficito ir net išlyginti rezultatą 19:19. Galiausiai itin dramatiškoje seto pabaigoje Kauno Kolegijos vyrai parodo tvirtesnį charakterį ir laimi varžybas rezultatu 25:23. Kauno Kolegijos komandoje geriausiai pasirodė Emilijus Užkuraitis surinkęs 10 naudingumo balų.Smūgių departamento ekipoje naudingiausias buvo Linas Stačiokas su 10 naudingumo balų.  <...>