Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Kauno kolegija vs La Vita Volley (0:3)

,,La vita volley" sutriuškino ,,Kauno kolegija" (VIDEO)

,,La vita volley" sutriuškino ,,Kauno kolegija" (VIDEO)

 Š. m. sausio 17d. 17:15 val. Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje susitiko dailiosios lygos komandos ,,Kauno kolegija" (namai) ir ,,La vita volley" (svečiai). Po trumpos kovos pergalė atiteko ,,La vita volley" komandai, rezultatu - 0:3.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkių naudai. Dar iki 16-ojo kėlinio taško merginos sparčiai veržėsi į priekį, tačiau ,,La vita volley" išlygino rezultatą ir perėmė žaidimo vairą į savo rankas. ,,Kauno kolegijos" merginoms prireikė minutinės pertraukėlės, kurios metu ,,La vita volley" žaidėja džiūgavo: ,,Eina sau, kaip pratraukėt!". Ir taip jos sėkmingai judėjo pirmyn. Tuo tarpu ,,Kauno kolegijos" komandos trenerė nebuvo labai entuziastinga: ,,Eilinį kartą pradėkim žaisti! Be klaidų. Davai! Judam greičiau!". Setas ėjo į pabaigą (rez. 22:23) ir štai svečių komandai prireikė minutinės pertraukėlės atgauti jėgas: ,,Kažkaip tai drąsiau reikia."- komentavo merginos ir sugrįžę į aikštelę užbaigę setą sėkmingai - 23:25 (0:1).

Antrąjį rungtynių kėlinį ,,La vita volley" pradėjo energingai: ,,Davai pamirštam kas buvo, žaidžiam už kiekvieną tašką. (Pas jas mušančių yra!!)". Tuo tarpu ,,Kauno kolegijos" merginas trenerė drasino: ,,Dirbam gynyboj!". Regis, šiandien labiau užsispyrusi buvo svečių komanda, kuri negailestingai krovėsi taškus savo naudai (rez. 5:11). ,,Kauno kolegijos" žaidėjų tai netenkino, o ir trenerė kalbėjo: ,,Viską darote gerai, tik iki galo!",- drąsino ji. Bet viskas ėjosi dar prasčiau ir trenerė nebesuprato, kas mergaites išmušė iš vežių. Seto pabaiga - 17:25 (0:2).

Kuo šįvakar baigsis rungtynės, rodės, akivaizdu. Bet šeimininkės taip lengvai nepasidavė. Dar iki 12-ojo seto taško jos neatsiliko, ir netgi išsiveždavo į priekį. Tačiau po to sekė triuškinantis ,,La vita volley" spurtas (11 taškų atkarpa) ir rungtynės baigėsi rezultatau svečių komandos naudai - 14:25 (0:3).

Rungtynių video:

I setas

II setas

III setas

Puslapis peržiūrėtas: 18255

Komentarai