Rungtynės: Vilniaus universitetas vs Kauno technologijos universitetas (3:0)

Vilniaus universitetas0252525

Kauno technologijos universitetas0162320

NSTL merginų lygoje VU komanda iškovojo pergalę prieš KTU 3:0 (25:16, 25:23, 25:20)

Vasario 9 dieną 19:30 Vilniaus Universiteto Sveikatos ir Sporto centre tarp Vilniaus universiteto ir Kauno Technologijos universiteto įvyko merginų tinklinio lygos varžybos kuriose po įtemptos kovos pergalę pavyko pasiekti namų šeimininėms - Vilniaus universitetui. Nuo pat rungtynių pradžios aikštelės šeimininkės griebė iniciatyvą į savo rankas (8:13); (15:21) iki pat seto pabaigos didindamos savo pranašumą ir vis klystant priešininkių komandai Vilniaus universitetas su dideliu skirtumu laimėjo pirmąjį setą (25:16). Antrasis kėlinys buvo ypač įtemptas merginos vis keitėsi taškais ir neiviena komanda nebuvo pasiruošusi paleisti pergalės iš savo rankų (3:3); (9:10). Kėlinio eigoje KTU sugebėjo įgyti pranašumą (9:8) ir iki pat seto pabaigos vyko lygi kova kol galiausiai su maža atkarpa VU merginos vos keliais taškais aplenkė priešininkes laimėdamos setą (25:23).Trečiąjame kėlinyje KTU pradėjo dar drąsiau pelnė tąšką po taško ir nenusileido prieš aikštelės šeimininkes <...>