Rungtynės: Blokada vs BrainStorm (0:3)

„Blokada“ namuose nusileido „Brainstorm“

Sausio 5 d. 20:15 val. Kauno maisto pramonės mokykloje susitiko B lygos komandos: „Blokada“ (namai) ir „Brainstorm“ (svečiai). Po trijų setų pergalę iškovojo „Brainstorm“ rezultatu – 0:3 (23:5, 18:25, 23:25).

Pirmąjį setą „Blokada“ pradėjo užtikrintai (6:1), tačiau po svečių paimtos minutės pertraukėlės, rezultatas greitai buvo išlygintas (9:9). Tuomet pertraukėlę ėmė šeimininkai. Toliau varžovai neleido vieni kitiems toliau atsiplėšti (13:13), tačiau „Brainstorm“ lėtai bet užtikrintai vis didino taškų skirtumą (16:18, 19:24). „Blokada“ vėl paėmė minutės pertraukėlę, po kurios, rodos, komanda įsivažiavo ir ketino laimėti setą (23:24). Bet svečiai taip pat paėmė pertraukėlę, po kurios buvo pelnytas lemiamas taškas ir „Brainstorm“ laimėjo setą rezultatu 0:1 (23:25).

Antrajį setą komandos pradėjo neatsilikdamos viena nuo kitos (3:4, 8:7). Tačiau netrukus „Brainstorm“ pradėjo veržtis į priekį (8:13). „Blokadai“ nepadėjo nei imtos minutės pertraukėlės, nei atliekami keitimai – K. Bradausko į R. Šimkų ir atvirkščiai (11:19, 17:23) – setas vėl buvo baigtas „Brainstorm“ naudai – 0:2 (18:25).

Trečiajame sete „Blokada“ neketino lengvai atiduoti pergalės svečiams (8:6, 14:10). Tačiau „Brainstorm“ buvo nusiteikusi laimėti ir šį setą (14:14). Varžovams vejantis šeimininkus, „Blokada“ vėl ėmė minutės pertraukėlę, po kurios, nors ne iš karto, bet buvo sustabdytas „Brainstorm“ veržimasis (14:17, 19:20, 22:24). Žaidimui pasiekus kulminaciją, „Blokada“ ėmė jau paskutiniąją minutės pertraukėlę ir seto eiga tapo panašį į pirmojo (23:25), tačiau ir šį kartą setas, o ir varžybos buvo baigtas „Brainstorm“ pergale rezultatu 0:3 (23:25).

Po varžybų abiejų komandų kapitonai neskubėjo girti savo komandų darbo. „Blokados“ kapitonas K. Ranšys teigė, jog „žaidėm nepakankamai agresyviai ir pralaimėjom“. „Brainstorm“ kapitonas E. Jurgelevičius teigė, jog komanda gali žaisti ir geriau, na o „priešininkai parodė kovą, parodė, kad gali žaisti, tikrai stiprūs varžovai“, kuriuos komanda gerbia.