Rungtynės: Vytauto Didžiojo universitetas vs Vilniaus universitetas (3:0)

NSTL varžybose VDU merginos įsirašo dar vieną pergalę į turnyrinę lentelę laimėdamos prieš VU

Gruodžio 13d. Vytauto Didžiojo universiteto V. Adamkaus sporto centre vyko NSTL merginų varžybos, kuriose po trijų setų kovos, pergalę į savo sąskaitą įsirašo VDU komanda. 3:0

Pirmame kėlinyje Vytauto Didžiojo universiteto (toliau VDU) tik po keletos apsimainytų taškų su Vilniaus universitetu (toliau VU) išsiveržia į priekį. Tačiau tai trunka neilgai, VU komanda dar tik apšilo padus ir išlygina rezultatą 15:15. Keletas klaidų gynyboje ir nepriimti VDU kamuoliai, VU komandai tampa šio kėlinio pralaimėjimu. VDU susikaupia ir laimi setą 25:20.

Antrame kėlinyje sėkmingą atkarpą pradeda VU komanda su puikiais padavimais ir geležine ginyba. Tačiau VDU komanda nepasiduoda, ir pradeda gerinti savo puolimą, prieš kurį VU komandai su kiekvienu tašku tampa sunkiau atsilaikyti. Čia VDU komandoje rezultatyviausios tampa G. Ulumbelashvili ir M. Paukštytė. VU komanda stringa tiek puolime tiek gynyboje ir pradeda daryti klaida paduodant kamuolį. Seto pabaiga 25:17 VDU naudai

Trečiame sete užtikrintai pradeda VDU komanda, kuri išsiveržia į priekį 8:3. Po VU minutinės pertraukėlės VDU komanda tarsi atsipalaiduoja ir pradeda daryti klaidas, ko pasekoje VU komanda pasivija savo priešininkes ir lygina rezultatą 15:15. Tačiau tokia VDU “taškų duobė” trunka neilgai, merginos susiima ir išplėšia pergalę tiek šiame sete, tiek šiandieninėse varžybose. Seto pabaiga 25:20