Rungtynės: Klaipėdos universitetas vs Vytauto Didžiojo universitetas (0:3)

Klaipėdos universitetas0241520

Vytauto Didžiojo universitetas0262525

NSTL merginų lygos VDU švenčia pergalę prieš KU.

2023 m. balandžio 4 d. NSTL merginų grupės pirmosiose pusfinalio varžybose susitiko Klaipėdos universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto komandos. Rungtynės  prasidėjo su didele įtampa. Puikiai pirmąjį setą pradėjusi aikštės šeimininkių komanda vertė ne juokais paprakaituoti varžybų favoritę VDU komandą. KU merginos pirmame sete buvo pasiekusios netgi 18:8 taškų ribą tačiau po dviejų minutės pertraukėlių VDU komanda stipriai susiėmė ir pasivijo priešininkes bei laimėjo pirmąjį setą rezultatu  26:24. Antrojo seto pradžia kolstėsi taškas į tašką tačiau Vytauto Didžiojo universiteto merginos seto viduryje vėl džiaugėsi sėkmingesnėmis atakomis  ir setą užbaigė jau greičiau - 25:15. Trečiajame sete varžybų scenarijus piešėsi panašiai kaip antrajame ir seto viduryje į priekį pabėgo VDU merginų komanda. Tačiau Klaipėdos universiteto merginos sugebėjo pasivyti varžoves po sėkmingos padavimų serijos  (15:13).  Labiau patyrusi VDU komanda sugebėjo dominuoti ir trečioje seto pabaigoje ir nugalėjusios sete 25-20 į savo pergalės kraitį įsidėjo paskutinį reikalingą tašką.(3-0) Kitą savaitę (04.12) vyks  antrosios pusfinalio varžybos <...>