Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs NUTPA (3:0)

„Sportturas“ vyrų taurės I-ojo turo varžybose ‒ Vitamedos pergalė

„Sportturas“ vyrų taurės I-ojo turo varžybose ‒ Vitamedos pergalė

 Balandžio 29d, 18:30 RIO Arenoje įvyko pirmojo turo varžybos, „Sportturas“ vyrų taurei laimėti. Trijų setų kovoje susitiko Vitamedos ir NUTPA komandos.

NUTPA komandai varžybos prasidėjo sunkiai – nuo pat pradžių jos triuškino varžovai. (6:0) pirmasis ginčas, dėl paliesto tinklo ir po jo sekusi pertrauka, padeda NUTPA‘i pelnyti pirmuosius taškus. Įpusėjus setui NUTPA daro daugiau klaidų, nei pelno taškų ir taip atiduoda pirmojo seto pergalę Vitamedai. (25:15) (1:0)

Antrojo seto pirmas taškas atitenka NUTPA‘i, bet čia vėl padaroma klaida ir kamuolys grįžta į Vitamedos komandos pusę. Vitameda demonstruoja puikius derinius ir keliauja pergalės link, iki pajaučia, kad varžovai ima juos vytis. (18:15) po pertraukos Vitameda grįžta su trenksmu ir užbaigia setą pergalingai. (25:17) (2:0)

Trečiasis setas pareikalavo didelio susikaupimo. Beveik visą seto laiką žaidimas vyko taškas į tašką – kiekvienas taškas buvo svarbus. Artėjant link pabaigos įtampa vis augo – vėl ginčas, čia parodoma raudona kortelė NUTPA komandai. Pastarasis taškas leidžia sėkmingai užbaigti setą dar keliais pelnomais taškais. (25:16) (3:0)

Po varžybų kalbintas Vitamedos narys (KBR) juokavo: „Nereikėjo mums pelnyti taškų – priešininkai atidavinėjo taškus vieną po kito. Ginčijosi su teisėju, padarė viską, kad tik mes laimėtume. Mes tuo džiaugėmės ir laimėjom.“

Puslapis peržiūrėtas: 2750

Komentarai