Rungtynės: Sporto fėja & Korys vs Raudondvaris 2 (0:3)

Sporto fėja & Korys0172119

Raudondvaris 20252525

„Sporto fėja & Korys“ turėjo pripažinti „Raudondvaris 2“ pranašumą

Sekmadienio vakarą Kauno tinklinio mėgėjų MIX lygoje „Sporto fėja & Korys“ turėjo pripažinti 0:3 (17:25 21:25 19:25) "Raudondvaris 2" pranašumą. Nuo susitikimo pradžios svečiai pasiuntė į nokdauną šeimininkus pradėję susitikimą (0:11). Sukauptas didžiulis pranašumas garantavo pergalę ir pirmajame set'e (17:25).Antrajame set'e kova vyko taškas į tašką po sėkmingos Karolio Rimkaus padavimų serijos šeimininkai pirmavo (12:7). Momentu atrodė kad „Sporto fėja & Korys“ pavyks išlyginti set'ų rezultatą (18:12). Tačiau "Raudondvaris 2" pasiėmė minutės pertraukėlę tuomet spurtavo 2:8 ir rezultatas tapo lygus (20:20). Labiau patyrę "Raudondvaris 2" set'o pabaigoje mažiau klydo ir padvigubino pranašumą (21:25).Trečiasis set'as prasidėjo lygiu žaidimu (6:6) tačiau tuomet vėlgi svečiai surengė galingą dešimties taškų paeiliui spurtą (6:16) ir mačo nugalėtojas nebekėlė klausimų.Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė Vidmantas Šablinskas su 14 pelnytų taškų <...>