Rungtynės: Vytauto Didžiojo universitetas vs Mykolo Romerio universitetas (3:0)

viso1 setas2 setas3 setas
Vytauto Didžiojo universitetas0252525

Mykolo Romerio universitetas06810

NSTL VARŽYBOS:  VDU – MRU

Trečiadienio vakarą Vytauto Didžiojo universiteto V. Adamkaus sporto centre įvyko NSTL varžybos kuriose susitiko Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) merginų komandos. Po gana lengvos kovos VDU šventė pergalę 3-0.Pirmame sete VDU universiteto komandoje tašką po taško pelnė M. Paukštytė ir G. Ulumbelashvili joms rezultatyviai kamuolius kėlė K. Zui. Šis merginų trio nepaliko nei menkiausios vilties pirmame sete MRU merginoms išsiveržti į priekį. Setas baigiasi 25:6.Antrame kėlinyje MRU komanda dar bandė bent kiek atsilaikyti seto pradžioje tačiau prie kamuolių „skirstymo“ stojusi L. Urbonaitė kartu su E. Makauskaite ir M. Paukštytė bei G.Ulumbelashvili rinko taškus ir tolo nuo savo varžovių labai sparčiai. Kelinys baigiasi 25:8Trečiame kėlinyje MRU komanda pelnė keletą taškų iš puolimo tačiau tai buvo maža. VDU merginos dideliais taškų „šuoliais“ atitolo nuo savo varžovių ir šventė seto pergalę 25:10. <...>