Rungtynės: Jonavos JTK – „Dobilas“ vs Raudondvaris (3:2)

Jonavos JTK„Dobilas”— Raudondvaris

Vasario 21d. 18:00 val. B lygos rungtynėse Jonavos KKSC salėje žaide Jonavos JTK„Dobilas” (šeimininkai) priš Raudondvario komanda (svečiai). Po inirtingos kovos Raudondvaris nusileido Jonavos „Dobiliui” rezultatu — 3:2

Pirmas setas prasidejo taškas į taška (4:2; 5:5; 11:12). Bet įpusėjus setui sevčiai pradejo atitrukineti nuo šeimininkų (11:16; 14:20). Po vienos pertraukėles Dobilas pradejo vytis Raudondvari (19:22), tačiau to neužteko ir pirmaji seta laimejo svečiai rezultatų 20:25 (0:1).

Atrojo seto pradžia buvo panaši kaip ir pirmojo(4:5; 8:8;14:14), bet dobilas pasinaudojo turimom pertraukėlem bande nepasiduoti svečiam ir atitrukti bet nesėkmingai tai darė(16:17;17:20). Ir vėl laime nenusišypsojo Raudondvario žaidėjams 20:25(0:2).

Truputi atsipute ir padaugejus nežymiai žiūrovų skaičiui, Dobilo komandos vyrai su trenksmu pradejo trečiajį seta(4:1;8:2;11:3), įsibėgėja ir su didele taškų persvarą šeimininkai tikejosi, kad jau svečiai ne pasivis bet svečiai nepalūžo ir kovojo toliau (12:6;15:10;18:14). Tik to neužteko ir šeimininkai toliau pelenė taška po taško ir laimejo seta 25:15 (1:2).

Ketvirtasis sete vel vyko kova nei viena komanda nenorejo nusileisti (3:3;6:4;10:10). Įpusėjus žaidimui taškai buvo lygus(15:15), bet „Dobilo” komandai reikejo pergales ir stengesi naudotis priešininkų klaidomis ir įsiveržė į prieki (19:16). Bet setui einant į pabaiga svečiai prisivijo šeimininkus(22:22). Po poros gerų Dobilo komandos ataku svečiai pasidave ir pralaimejo ketvirtaji seta 25:23 (2:2).

Dobilas iškovojo lemiama penktaji seta kuriame vėl komandos ėjo taškas i tašką (4:4;9:9;11:11). Bet ir vėl fortuna atsisuko į Dobilo komandai kuri laimejo įnirtinga kova prieš Raudondvario komanda rezultatų 15:12 (3:2).