Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Nemunas vs LSMU (0:3)

„LSMU“ lengvai įveikia „Nemuną“.

„LSMU“ lengvai įveikia „Nemuną“.

"C" lygos varžybose susitiko šeimininkai "Nemunas" ir svečių komanda "LSMU". Svečiai parodė dominuojantį žaidimą ir greitai įveikė savo priešininkus.

Pirmajame sete akivaizdžiai geresni atrodė "LSMU" jie nuo servo linijos griovė priešininkų priėmima ir neleido jiems kurti rezultatyvių atakų. Šeimininkų komanda šiame sete labai dažnai klydo priimdami servus, o kai pavykdavo kamuoli iškelti į orą dažniau smūgiai skrisdavo į tinklą arba užribį. Tą parodo padarytos penkiolyką klaidų. Šiame sete "LSMU" daug vargo neturėjo, jie laimėjo rezultatu - 12:25 (0:1).

Antrajame sete, daug kas nepasikeitė "LSMU" labai gerai padavinėjo kamuolius, o "Nemunas" patys žlugdė visus savo šansus laimėti, darydami vieną klaidą po kitos. Žaidimas nebuvo gražus, dažniausiai šeimininkai klysdavo priimdami, o jeigu jiems tai pavykdavo atlikti, tai keliant kamuoli arba puolant vėl budavo suklysdama. Aštoniolyką klaidų per setą buvo absurdiškai per daug ir "LSMU" vėl laimėjo rezultatu - 17:25 (0:2).

Trečiajame sete "LSMU" visiškai atsipalaidavo ir pradėjo patys daryti klaidas, abi komandos nepadavė daugiau nei pusė servuotų kamuolių į aikštelę ir taip dalino lengvus taškus vienį kitiems. Tačiau "LSMU" kelis kartus sužaidė tiksliau puldami ir gindamiesi, kas leido jiems persverti rezultatą į jų naudą ir taip pelnė svarbius lemiamus taškus, laimėdamį setą ir varžybas rezultatu - 19:25 (0:3).

Puslapis peržiūrėtas: 2575

Komentarai