Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: RIO Arena vs Marito (3:0)

 viso1 setas2 setas3 setas
RIO Arena75252525
 
Marito56192314


RIO Arena

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Benas Rimša00100000
Justinas Laurinavičius2100460019
Laurynas Latvys1011310013
Lukas Oleškevičius312921005
Ovidijus Vaškevičius51112005
Rapolas Beržinis83235009
Simonas Steponaitis0000200-2
Steponas Narvydas110015007
Valentinas Lekavičius
 7563414220056

Marito

žaidėjasPTSACEASBLTOCYCREFF
Aivaras Zubavičius
Andrius Lauraitis21011003
Darius Kristauskas50051009
Darius Tamošaitis511821007
Giedrius Gylys0000100-1
Jaunius Juozas Mikštas
Justinas Čiučelis
Linas Petravičius1320450014
Mindaugas Mikalauskas40123003
Paulius Laurinavičius
Paulius Valaitis
Pavelas Petrovas
Ramūnas Stašionis50004001
Voldemaras Lauraitis00000000
 5641914160036
Puslapis peržiūrėtas: 1248

Komentarai