Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Alytaus „Dzūkija“ vs KSM Startas ‒ RIO Arena (0:3)

Pirmose Mažojo finalo rungtynėse „KSM Startas ‒ RIO Arena“ įveikė Alytaus „Dzūkijos“ ekipą

Pirmose Mažojo finalo rungtynėse „KSM Startas ‒ RIO Arena“ įveikė Alytaus „Dzūkijos“ ekipą

Gegužės 10 dieną, 18:30 val., Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje, pirmosiose mažojo finalo rungtynėse susitiko ,,KSM Startas - RIO Arena‘‘ ir Alytaus ,,Dzūkijos‘‘ ekipos. Po trijų setų kovos, pergalę iškovojo ,,KSM Startas - RIO Arena‘‘ ekipos vaikinai, rezultatu 3:0 (25:21; 25:14; 25:19) ir finalinėse rungtynėse vienu žingsneliu priartėja medalių link.

Kaip ir galima buvo nuspėti, įtampos jau buvo nuo pat pirmojo seto taškų. Abi ekipos vis mainėsi rezultatyviomis atakomis, rodė didžiulį norą bei pastangas, jog pasiektų pergalę. Setui įpusėjus, didesnę persvarą savo rankose laikė "KSM Startas - RIO Arenos" ekipos tinklininkai (21:16). Tačiau svečiai iš Alytaus nėra ta ekipa, kuri padovanotų pergalę varžovams, suėme save į rankas ir priartėjo prie savo priešininkų (24:21). Vis tik energija ir noru nugalėti trykštantis jaunimas, sugeba pelnyti paskutinįjį tašką ir nugali pirmajame sete, rezultatu - 25:21 (1:0).

Antrasis setas Alytaus "Dzūkijos" ekipai buvo tarsi pragaras... Vaikinams niekaip nepavyko atremti varžovų puolimo, gynyboje "KSM Startas - RIO Arenos" vaikinai žaidė užtikrinčiau. I. Mazuro puikius perdavimus komandos draugai versdavo užtikrintais taškais. Jaunimas nepasigailėjo Alytaus "Dzūkijos" ekipos ir triuškinančiu rezultatu nugalėjo antrajame sete, rezultatu - 25:14 (2:0).

Trečiojo seto pirmojoje pusėje vėl nesustabdomi buvo "KSM Startas - RIO Arenos" ekipos tinklininkai. Vaikinai fantastiškai žaidė tiek gynyboje, tiek puolime, kas jiems leido stipriai atitrūkti nuo savo varžovų (10:4; 15:7). Tačiau anksti patikėję pergale jaunieji tinklininkai pradėjo klysti, o tuo naudodamiesi Alytaus "Dzūkijos" tinklininkai rinko svarbius taškus ir pasivijo priešininkus (18:23). Tačiau "KSM Startas - RIO Arenos" ekipos tinklininkai raginami trenerės sugebėjo suimti save į rakas ir pergalingai užbaigė trečiąjį setą, bei šios dienos rungtynes ir vienu žingsneliu priartėja medalių link. Seto baigtis - 25:19 (3:0).

Po rungtynių kalbintas Alytaus "Dzūkijos" kapitonas A.Šerkšnas, sakė: "Atvažiavome ne pilnos sudėties, tik šešiese.. Visiems asmeninės problemos. Galėjome kovoti dėl pergalės, patys daug klydome. Norėjome kovoti, tačiau šiandien tai nepavyko".

Kalbinta "KSM Startas - RIO Arenos" ekipos trenerė J. Kontvainienė, sakė: "Šiandien dar nelabai noriu džiaugtis, nes viskas spręsis rytoj. Aišku džiaugiamės, kad lyg ir pusė darbo jau padaryta, bet ant laurų neužmigsime".

Puslapis peržiūrėtas: 1806

Komentarai