Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Tvarkaraštis » B lyga

Pasirinkite komandą:

2019 spalio 30 d., Trečiadienis

20:40 val.Tinklo inžinerijavsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-Daugiafunkcinis centras, Radvilėnų pl..7, Kaunas

2019 lapkričio 05 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis

20:00 val.Sporto fėjavsVažiuojam DžesikaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
20:40 val.Tinklo inžinerijavsLaumetrisJono Žemaičio-Vytauto mokykla-Daugiafunkcinis centras, Radvilėnų pl..7, Kaunas

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno kolegijavsGlaskek ‒ NUTPAKauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
20:30 val.LSMUvsBlokadaLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis

16:30 val.JTK „Dobilas“vsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“Jonavos KKSC, Vasario 16-osios g. 1A, Jonava

2019 lapkričio 12 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsSporto fėjaKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsBlokadaRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:40 val.Tinklo inžinerijavsJTK „Dobilas“Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-Daugiafunkcinis centras, Radvilėnų pl..7, Kaunas

2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis

20:30 val.LSMUvsGlaskek ‒ NUTPALSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis

19:30 val.Važiuojam DžesikavsGlaskek ‒ NUTPAKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 lapkričio 19 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsBlokadaKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsLaumetrisRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2019 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno kolegijavsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“Kauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
20:30 val.LSMUvsJTK „Dobilas“LSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2019 lapkričio 26 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsTinklo inžinerijaKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis

20:00 val.Sporto fėjavsVitamedaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno kolegijavsVažiuojam DžesikaKauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
20:15 val.LaumetrisvsJTK „Dobilas“RIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMUvsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“LSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis

16:30 val.JTK „Dobilas“vsBlokadaJonavos KKSC, Vasario 16-osios g. 1A, Jonava
17:00 val.Kazlų Rūdos ,,Jotvingis“vsGlaskek ‒ NUTPAKazlu Rudos Sporto Centras, S.Daukanto g. 19, Kazlų Rūda

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsKauno kolegijaRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:00 val.Sporto fėjavsTinklo inžinerijaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis

20:15 val.LaumetrisvsKSM ‒ StartasRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMUvsVažiuojam DžesikaLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2019 gruodžio 10 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsGlaskek ‒ NUTPAKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis

20:00 val.Sporto fėjavsBlokadaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis

20:15 val.LaumetrisvsKauno kolegijaRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMUvsVitamedaLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis

16:30 val.JTK „Dobilas“vsVažiuojam DžesikaJonavos KKSC, Vasario 16-osios g. 1A, Jonava
17:00 val.Kazlų Rūdos ,,Jotvingis“vsSporto fėjaKazlu Rudos Sporto Centras, S.Daukanto g. 19, Kazlų Rūda

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsGlaskek ‒ NUTPARIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:00 val.Važiuojam DžesikavsBlokadaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno kolegijavsJTK „Dobilas“Kauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
20:15 val.LaumetrisvsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“RIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMUvsTinklo inžinerijaLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2020 sausio 05 d., Sekmadienis

17:00 val.Kazlų Rūdos ,,Jotvingis“vsBlokadaKazlu Rudos Sporto Centras, S.Daukanto g. 19, Kazlų Rūda

2020 sausio 08 d., Trečiadienis

20:00 val.Sporto fėjavsGlaskek ‒ NUTPAKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
20:40 val.Tinklo inžinerijavsVažiuojam DžesikaJono Žemaičio-Vytauto mokykla-Daugiafunkcinis centras, Radvilėnų pl..7, Kaunas

2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis

20:30 val.LSMUvsLaumetrisLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2020 sausio 12 d., Sekmadienis

16:30 val.JTK „Dobilas“vsVitamedaJonavos KKSC, Vasario 16-osios g. 1A, Jonava

2020 sausio 14 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsJTK „Dobilas“Kauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2020 sausio 15 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsVažiuojam DžesikaRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:40 val.Tinklo inžinerijavsBlokadaJono Žemaičio-Vytauto mokykla-Daugiafunkcinis centras, Radvilėnų pl..7, Kaunas

2020 sausio 16 d., Ketvirtadienis

20:15 val.LaumetrisvsGlaskek ‒ NUTPARIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMUvsKauno kolegijaLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2020 sausio 19 d., Sekmadienis

16:30 val.JTK „Dobilas“vsGlaskek ‒ NUTPAJonavos KKSC, Vasario 16-osios g. 1A, Jonava

2020 sausio 20 d., Pirmadienis

19:30 val.Važiuojam DžesikavsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 21 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsKauno kolegijaKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2020 sausio 22 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsTinklo inžinerijaRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:00 val.Sporto fėjavsLaumetrisKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 23 d., Ketvirtadienis

20:30 val.LSMUvsKSM ‒ StartasLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2020 sausio 24 d., Penktadienis

20:00 val.BlokadavsGlaskek ‒ NUTPAKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 27 d., Pirmadienis

19:30 val.Sporto fėjavsKauno kolegijaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 28 d., Antradienis

18:30 val.KSM ‒ StartasvsVažiuojam DžesikaKauno sporto mokykla „Startas“, Miško g. 3, Kaunas. Tinklinio salė

2020 sausio 29 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsKazlų Rūdos ,,Jotvingis“RIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno kolegijavsTinklo inžinerijaKauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
20:15 val.LaumetrisvsBlokadaRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMUvsSporto fėjaLSMU VA sporto rūmų salėje, Tilžės g.18 įėjimas iš Radvilų gatvės.

2020 vasario 03 d., Pirmadienis

19:30 val.Sporto fėjavsJTK „Dobilas“Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 vasario 05 d., Trečiadienis

18:15 val.VitamedavsKSM ‒ StartasRIO Arena II aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:40 val.Tinklo inžinerijavsGlaskek ‒ NUTPAJono Žemaičio-Vytauto mokykla-Daugiafunkcinis centras, Radvilėnų pl..7, Kaunas

2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis

18:00 val.Kauno kolegijavsBlokadaKauno kolegija (Didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas
20:15 val.LaumetrisvsVažiuojam DžesikaRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas